image004

Prožijte výjimečné dny jako Vánoce nebo Silvestra u nás ve stylových apartmánech soukromé usedlosti v malebné vesnici přímo pod Pálavou.

 

Vítáme u nás hosty po celý rok, ale pobyt o Vánocích a Silvestru je určitě jedinečná příležitost užít si svátky jinak.

Všechny apartmány mají plně vybavené kuchyňky včetně myčky, takže ani v době omezení restaurací nemusíte strádat, můžete si ji jídlo ohřát nebo připravit v pohodlí apartmánu. V naší vinotéce si můžete také vybrat z vín místních vinařů, takže vám nebude chybět ani skvělé víno, když se nebudete chtít vypravit přímo k vinařům.

Pro naše sváteční hosty rádi připravíme jako pozornost „svařák paní domácí“, nebo pokud nemáte rádi svařené víno, bude nám potěšením nabídnout vám domácí štrúdl v různých variantách.

Máme pro vás 2 čtyřlůžkové komfortní apartmány a jedno romantické dvoulůžkové studio. Můžete si pronajmout celé ubytování jen pro vás a vaše blízké a přátele, nebo si vybrat, který apartmán je pro vás nejlepší.

Zimní Pálava má své kouzlo, které vybízí k procházkám, výletům. Milovníci skvělých podpálavských vín určitě ocení větší klid na svých ochutnávkách místních vinařů v chladnějším období. A v neposlední řadě je úžasné užít si termální bazény, masáže a další radosti v Aqualand Moravia nebo lázních Lednice.

Skvělá vína místních vinařů si můžete vychutnat přímo v pohodlí svého apartmánů, pokud máte zájem o degustaci u vinařů, dejte nám vědět, uděláme pro vás maximum.

Terasa

Čtyřlůžkový apartmán s jednou ložnicí a plně vybavenou kuchyňkou v přízemí hlavního domu.

Při pobytu na 2 a více nocí v termínu 27. 12. 2023 – 2. 1. 2024: 2.500 Kč/noc/apartmán.

 

Hnízdo

Prostorný čtyřlůžkový apartmán v podkroví hlavního domu s jednou ložnicí a plně vybavenou kuchyní.

Při pobytu na 2 a více nocí v termínu 27. 12. 2023 – 2. 1. 2024: 2.500 Kč/noc/apartmán.

 

Búda

Dvoulůžkové romantické studio v srdci zahrady. K dispozici je vám plně vybavený kuchyňský kout.

Při pobytu na 2 a více nocí v termínu 27. 12. 2021 – 2. 1. 2023: 1.800 Kč/noc/studio.