Ceník 2024 (platný do 31. 12. 2024)

Zvýhodněné týdenní pobyty!

Nabízíme vám zvýhodněné týdenní pobyty ve čtyřlůžkových apartmánech Terasa a Hnízdo za 16900 Kč.

Týdenní pobyt v dvoulůžkovém domečku Búda nabízíme za zvýhodněnou cenu 12 900 Kč.

Ceník I. termín pobytu . 1. 4.-20. 12. 2024

Čtyřlůžkové apartmány Terasa a Hnízdo: 2750 Kč/noc/apartmán

Dvoulůžkový domeček Búda: 1990 Kč/noc/domeček

 

Ceník II. termín pobytu 3. 1.-31. 3. 2024

Čtyřlůžkové apartmány Terasa a Hnízdo: 2750 Kč/noc/apartmán

Dvoulůžkový domeček Búda: 1990 Kč/noc/domeček

 

Ceník III. termín pobytu 28. 12. 2024 – 2. 1. 2025 (min. počet nocí 3)

Čtyřlůžkové apartmány Terasa a Hnízdo: 2790 Kč/noc/apartmán

Dvoulůžkový domeček Búda: 1990 Kč/noc/domeček

 

 

V ceně jsou turistické poplatky obci, energie, zapůjčení povlečení, ručníků, utěrek, fénu a dalších drobností, které jsou hostům k dispozici v apartmánech.

Ceník je orientační, ceny se můžou v rámci sezón lehce měnit směrem dolů nebo i nahoru. Konkrétní cenu vám nabídneme po odeslání poptávkového formuláře.

Ve vybraných termínech si vyhrazujeme možnost pronajmutí na určitý počet nocí – např. Pálavské vinobraní, víkendy prodloužené státním svátkem atp.

 

Podmínky rezervace a ubytování / ubytovací řád

Objednávka ubytování je závazná až po připsání zálohy ve výši 50% z ceny pobytu na náš účet, pokud je objednávka prováděna déle než 30 dní před požadovaným termínem. V kratším termínu je objednávka závazná po připsání celé částky za ubytování.

Pokyny k zaplacení zálohy vám zašleme spolu s potvrzením přijetí rezervace. Pokud jste zaplatili zálohu, zbývající část platby zaplatíte při příjezdu při zápisu do knihy hostů.

Při příjezdu vás požádáme také o vratnou kauci na případné škody ve výši 2000 Kč. Pokud nebudou při předání v den odjezdu zjištěny žádné škody, celou částku vám vrátíme.

Při příjezdu se všichni hosté musí předložit platný občanský průkaz, nebo cestovní pas. Příjezd hostů je možný od 15 do 19 hodin s výjimkou prádzninových měsíců července a srpna, kdy je příjezd možný od 16 hodin. V den odjezdu prosím uvolněte pokoje do 10 hodin. Pokud budete potřebovat uložit zavazadla při pozdějším odjezdu, vyjdeme vám maximálně vstříc.

Návštěvy osob, které nejsou u nás ubytované, nejsou možné. Bez domluvy s námi není možné v apartmánech přemisťovat nábytek nebo jiné zařízení. Využití houpacích sítí, grilu a dalšího vybavení v zahradě je na vlastní nebezpečí hostů.

Vybavení v apartmánech i zahradě používejte prosím pouze k účelu, kterému slouží.

V apartmánech se prosím přezouvejte, pokud nemáte vlastní bačkůrky, rádi vám hygienicky vyprané zapůjčíme.

Ubytování domácích mazlíčků u nás bohužel není možné, na zahradě s námi bydlí naše kočky. Pokud nemáte rádi kočky, zvažte, zda vám nebudou na zahradě vadit. Stejně tak prosíme, nepouštějte naše kočičí mazlíčky do apartmánů a prosíme, nekrmte je.

Berte prosím ohled na ostatní hosty, noční klid je v čase 23:00-06:00. V případě rušení nočního klidu a pokuty ze strany správního úřadu jste povinni tuto pokutu uhradit.

Návštěvy osob, které nejsou v Bona Terra ubytované, nejsou možné. Výjimku lze dohodnout jedině s majitelkou ubytování.

 

Celý objekt je nekuřácký. To se týká i elektronických cigaret. Kuřáci mají k dispozici jedno místo v zahradě. 

Hosté jsou povinni dodržovat ustanovení tohoto ubytovacího řádu. V případě, že je hrubým způsobem poruší, máme jako provozovatel právo odstoupit od dohody o poskytnutí ubytovací služby a pobyt hosta předčasně ukončit.

Ustanoveními tohoto ubytovacího řádu není dotčeno použití jiných právních předpisů.

 

Storno podmínky

Pokud objednávku písemně zrušíte více než 30 kalendářních dnů před pobytem, vrátíme vám zaplacenou zálohu ve výši 50%.  Storno je potřeba provést písemně na info@bona-terra.cz.