Podmínky rezervace a ubytování / ubytovací řád

Objednávka ubytování je závazná až po připsání zálohy ve výši 50% z ceny pobytu na náš účet. Pokyny k zaplacení zálohy vám zašleme spolu s potvrzením přijetí rezervace. Zbývající část platby zaplatíte při příjezdu při zápisu do knihy hostů.

Při příjezdu vás požádáme také o vratnou kauci na případné škody ve výši 2000 Kč. Pokud nebudou při předání v den odjezdu zjištěny žádné škody, celou částku vám vrátíme.

Při příjezdu se všichni hosté musí předložit platný občanský průkaz, nebo cestovní pas. Příjezd hostů je možný od 15 do 19 hodin, v den odjezdu prosím uvolněte pokoje do 10 hodin. Pokud budete potřebovat uložit zavazadla při pozdějším odjezdu, vyjdeme vám maximálně vstříc.

Bez domluvy s námi není možné v apartmánech přemisťovat nábytek nebo jiné zařízení. Využití houpacích sítí, grilu a dalšího vybavení v zahradě je na vlastní nebezpečí hostů.

Vybavení v apartmánech i zahradě používejte prosím pouze k účelu, kterému slouží.

V apartmánech se prosím přezouvejte, pokud nemáte vlastní bačkůrky, rádi vám hygienicky vyprané zapůjčíme.

Ubytování domácích mazlíčků u nás bohužel není možné, na zahradě s námi bydlí naše kočky. Pokud nemáte rádi kočky, zvažte, zda vám nebudou na zahradě vadit. Stejně tak prosíme, nepouštějte naše kočičí mazlíčky do apartmánů.

Berte prosím ohled na ostatní hosty, noční klid je v čase 22:00-06:00. V případě rušení nočního klidu a pokuty ze strany správního úřadu jste povinni tuto pokutu uhradit.

Celý objekt je striktně nekuřácký.

Hosté jsou povinni dodržovat ustanovení tohoto ubytovacího řádu. V případě, že je hrubým způsobem poruší, máme jako provozovatel právo odstoupit od dohody o poskytnutí ubytovací služby a pobyt hosta předčasně ukončit.

Ustanoveními tohoto ubytovacího řádu není dotčeno použití jiných právních předpisů.

Storno podmínky:

Pokud objednávku písemně zrušíte více než 30 kalendářních dnů před pobytem, vrátíme vám zaplacenou zálohu ve výši 50%.  Storno je potřeba provést písemně na info@bona-terra.cz.