Apartmán Búda

Romantické ubytování pro dvě osoby, manželská postel může být upravena jako dvě samostatná lůžka. Hostům tohoto studia je k dispozici plně vybavená kuchyňka (lednička, myčka, malá trouba, dvouplotýnka, varná konvice, nádobí), prostorná ložnice s dobovým nábytkem a koupelna se sprchovým koutem.

Búda znamená domeček nad sklípkem a v srdci zahrady, oddělené  od hlavního domu,  vás čeká více soukromí. Před Búdou je pro vás připraveno posezení pod slunečníkem, které bude dispozici pouze vám.

V ceně jsou turistické poplatky obci, energie,  povlečení, ručníky, utěrky,  zapůjčení fénu a další drobnosti do začátku vašeho pobytu, jako toaletní papír, houbička a hadřík na nádobí, startovací tablety do myčky.

Ceník je orientační, ceny se můžou v rámci sezón lehce měnit směrem dolů nebo i nahoru. Konkrétní cenu vám nabídneme po odeslání poptávkového formuláře.

 

POPTÁVKA TERMÍNU A CENY

 

Pro poptávku prosím odešlete tento formulář, spojíme se s vámi ohledně požadovaného termínu co nejdříve. Rezervace je platná až po zaplacení 50% zálohy. Jejím zaplacením souhlasíte s podmínkami rezervace a ubytovacím řádem Bona Terra.