Apartmán Hnízdo

Jak název napovídá, tento prostorný čtyřlůžkový apartmán se nachází v podkroví pod střechou hlavního domu.

Hostům stylově zařízeného apartmánu je k dispozici plně vybavená kuchyňka (lednička, myčka, malá trouba, sklokeramická čtyřplotýnka, varná konvice, toaster, french press, nádobí atp.). Ložnice s renovovaným a pro potřeby komfortního spaní upraveným dobovým nábytkem nabízí manželskou postel (po předchozí dohodě je možné rozdělení na dvě postele) a dvě samostatná lůžka.

Součástí apartmánu je koupelna s toaletou a se sprchovým koutem. Přístup do apartmánu je po schodišti, se zavazadly vám bohužel nemůžeme pomoci.

Hostům Hnízda je k dispozici posezení se slunečníkem v zahradě. Každý apartmán má své posezení, všem hostům jsou v zahradě k dispozici lehátka, houpací sítě a gril na dřevěné uhlí. Kola je možné uschovat v průjezdu usedlosti.

V ceně jsou turistické poplatky obci, energie,  povlečení, ručníky, utěrky,  zapůjčení fénu a další drobnosti do začátku vašeho pobytu, jako toaletní papír, houbička a hadřík na nádobí, startovací tablety do myčky.

Ceník je orientační, ceny se můžou v rámci sezón lehce měnit směrem dolů nebo i nahoru. Konkrétní cenu vám nabídneme po odeslání poptávkového formuláře.

 

POPTÁVKA TERMÍNU A CENY

 

Pro poptávku prosím odešlete tento formulář, spojíme se s vámi ohledně požadovaného termínu co nejdříve. Rezervace je platná až po zaplacení 50% zálohy. Jejím zaplacením souhlasíte s podmínkami rezervace a ubytovacím řádem Bona Terra.