Užijte si vodní hrátky nebo relaxaci v termálních bazénech

Voda je váš živel, užíváte si rádi vířivky či podvodní proudové masáže v termálních bazénech? Je sauna nebo masáž pro vás ten správný relax? Potom máte kousek od nás hned dvě možnosti užít si vodní radovánky po celý rok: Acqualand a Therme Laa

Acqualand Moravia v Pasohlávkáh je od nás jen cca 10 minut jízdy autem (8,5 km) a užijí si ho především milovníci tobogánů a adrenalinových vodních skluzavek. Pokud máte děti, je to pro ně ideálně zábava. Ale nemusíte se vrhat do tobogánů, k dispozici je vám ve vodním světě bar v hlavním bazénu, vodní lehátka s perličkovou lázní, divoká řeka, podvodní masáže a především jsou ve venkovním bazénu dva termální kulaté bazény s vodou cca 33 stupňů – Romulus a Remus a pokud se rádi prohřejete, můžete se při tom kochat výhledem na Pálavu. Samozřejmě součástí Acqualandu je i rozsáhlý wellness program a saunový svět.

Therme Laa an der Thaya– je cca 35 min (31 km) od nás za hranicemi Rakouska. Ocení je především ti, kteří dávají přednost klidnějšímu, spíš lázeňskému prostředí. I zde je několik tobogánů, ale nejsou zde to hlavní. Důraz je kladen na klid, relaxaci, nově je zde i venkovní termální bazén se slanou vodou, který je úžasný. Perličkové koupele a další trysky se zapínají dle jasně popsaného schématu, takže oceníte, že nemusíte číhat, za jak dlouho se uvolní ta či ona atrakce J. V létě určitě oceníte odpočinek a slunění na venkovních lehátkách. I zde je rozsáhlý wellness program a saunový svět.

Po cestě do Laa an der Thaya se můžete zastavit v Poysdorfu ochutnat rakouský veltlín, který je pro tuto oblast typický a vynikající.

Laa04
Laa05
Moravia001